Recenze ARCTIC Accelero Xtreme IV DCACO-V800001-GBA01

Ověřené recenze ARCTIC Accelero Xtreme IV DCACO-V800001-GBA01

www.ddworld.cz

Přidáno: 20. ledna 2017

Arctic Accelero Xtreme IV na Radeon RX 480 – TEST nekompromisního chlazení pro vaši grafiku - DDWorld.cz

Chcete ticho? Otestovali jsme na DDWorld jeden z nejlepších klasických univerzálních chladičů pro grafické karty! Arctic Accelero Xtreme IV! Jeho výkon je úžasný, tichý provoz zaručený ... z referenčních grafik jakou je Radeon RX 480 dělá úplně jiné, lepší grafické karty. V čem je háček? Je tu jeden "malý" ... :)

Celá recenze na www.ddworld.cz

Přidáno: 14. listopadu 2014

Zakoupeno v ALEXA

• Opravdu hodně účinný
  • Tichý
  • Díky přidané výztuze se GK neohýbá (s originálním chladičem se ohýbala)
  • Pro vycvaknutí západky PCI-Express slotu je nutné použít dobře ohnutý drát, protože se na ní nedá dostat ani šroubovákem

Mám MSI GTX 460 OC (220W) bez přetaktování se hřála na 70° a chladič měl hlučnost vysavače. Po nainstalování tohoto chladiče klesla teplota na 45° při napájení chladiče z redukce na 7V a chladič je krásně tichý (napájení z 12V jsem ani nezkoušel). GK jsem přetaktoval z 725MHz GPU, 1800MHz RAM na 875 MHz GPU, 2100 MHz RAM (to je maximum kdy je stabilní bez zvýšení napětí) a teplota se v plné zátěži dostane na 52°. Díky stálému napájení větráčků si můj počítač jen tiše vrní a zbavil jsem se protivného kolísavého hluku při různém vytížení grafiky ve hrách.

Ověřený zákazník TipHardware.cz

Gizzmo

Přidáno: 16. července 2014

Zakoupeno v TipHardware.cz

• Radeon 7850 = overkill. V maximální zátěži v dobře větraném kejsu teplota GPU nepřekročí 55 °C, táčky větráků do 800 rpm, neslyšitelné. Poměrně snadná instalace.
  • Obrovský, ale to je spíše feature než chyba. Pozor na menší skříně.

Spokojenost, radost.