ARCTIC Alpine 11 Plus UCACO-AP11301-BUA01

Délka
98 mm
Šířka

• , zakoupeno v suntech.cz

Nahradí boxovaný chladič a je výrazně tišší.

instalace v pohode, tichy chod

• Solidní zpracování
    • Hlučnější než jsem čekal

Průměrný větrák, který byl oříšek zamontovat do mé desktopové skříně fakt to bylo o desetiny milimetru. Taky to byla moje blbost protože mě fouká nahoru do stropu skříně a ne do skříně za sebe jako ten původní. Pokusím se snížit otáčky a pak snad budu spokojenější...

Druh
Délka
98 mm
Šířka
70 mm

Arctic Cooling Alpine 11 PLUS (Intel 775, 1150, 1151, 1155, 1156 Socket)

Arctic přichází s ideální volbou chladiče za stávající boxovaný chladič dodávaný standardně k procesorům.

Maximální chladící kapacita: 100 Watts

Ventilátor (mm) 92 mm, 600 - 2,000 RPM (PWM)

Ložiska Fluid Dynamic Bearing

Hlučnost 0.4 Sone

Jmenovitý proud 0.05 A - 0.22 A, 2.8 V - 12.0 V

Rozměry (produktu) 98 (D) x 95 (Š) x 70 (V) mm

Rozměry (balení) 102 (D) x 100 (Š) x 74 (V) mm

Váha chladiče 450 g

Váha včetně blení 0,518 kg

Max. Cooling Capacity 100 Watts

Fan (mm) 92 mm, 600 - 2,000 RPM (controlled by PWM)

Bearing Fluid Dynamic Bearing

Noise Level 0.4 Sone

Current, Voltage 0.05 A - 0.22 A, 2.8 V - 12.0 V

Dimensions (Product) 98 (L) x 95 (W) x 70 (H) mm

Product Net Weight 450 g

Limited Warranty 6 years

Dimensions (Packaging) 102 (L) x 100 (W) x 74 (H) mm itemnumber UCACO-AP11301-BUA01

UPC 0872767004559

Gross Weight 1.1 kg

• , zakoupeno v suntech.cz

Nahradí boxovaný chladič a je výrazně tišší.

• +cena
    • -plastové nožičky
    • -plastová základna na přichycení větráku PLASTOVÁ

Mě přišel oproti ostatním recenzetům zde - docela hlučný. Nicméně za tu cenu asi nemůžete být příliš vybíravý a za mě se jedná o spíše průměrný větrák - který ale mohu doporučit, svojí práci odvedl na 2 roky nonstop provozu.

instalace v pohode, tichy chod

• Solidní zpracování
    • Hlučnější než jsem čekal

• , zakoupeno v Stolní počítače CZ

• Perfektní chlazení procesoru,tichý.

Vybral jsem si ho z důvadu nutnosti výměny za boxovaný chladič,který odcházel.
    Ventilátor je tichý a účinný i v penelákovém bytě v létě,kdy je zde horko.
    Doporučuji,tichost,účinnost.