ARCTIC Freezer 11 LP UCACO-P2000000-BL

ARCTIC Freezer 11 LP (Intel 775, 1150, 1151, 1155, 1156 Socket), Low profile Tichý chladič pro HTPC s chladícím výkon až 90W pro socket Intel socket 775, 1150, 1151, 1155,...
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Mironet.cz

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 61 427 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 362 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta73 Kč98 % • 11 293 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 1 729 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta54 Kč99 % • 2 105 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 178 recenzíDalší informace

Určen pro
procesory

• , zakoupeno v Stolní počítače CZ

Na moje použití dostatečné řešení .Pozor chladič je rozmerný múže kolidovat s pametmi. V mém případe se heatpipe dotyka jednoho pamětového modulu a to sou bez pasivu tak pozor.Chladič chladí dobře a proti intel vetračku
    1OO a 1.

• , zakoupeno v iPOPULAR.CZ

velice dobréj chladiš na CPU neboli Procesor Intel nejsem a nikdy nebudu příznivce retardované značky Intel jsem příznivce AMD ale tato značka chladiču už mám po třetí a jsem se značkou chladiču velmi spokojen

• , zakoupeno v nakupnigalerie.cz

• 3-pin

chladí

Určen pro
procesory

ARCTIC Freezer 11 LP (Intel 775, 1150, 1151, 1155, 1156 Socket), Low profile

Tichý chladič pro HTPC s chladícím výkon až 90W pro socket Intel socket 775, 1150, 1151, 1155, 1156 s nízkým profilem 53mm.

• Optimalizovaný design heatsinku pro nízké/tenké skříně
  • Ultra tichý 92mm PWM ventilátor
  • Dual heatpipe pro efektivní odvod tepla
  • Patentovaný držák ventilátoru pro eliminaci přenosu vibrací
  • Předaplikovaná teplovodivá pasta ARCTIC MX-2

Specifikace:

• Rozměry: 115 x 106 x 53 mm
  • Minimální výška skříně: 70mm
  • Ventilátor: 92mm, 900-2000rpm, 27CFM, PWM
  • Chladicí kapacita: 90 W max.
  • Hlučnost: 0.4 Sone

Bearing Fluid Dynamic Bearing

Noise Level 0.3 Sone

Current, Voltage 0.13A, 3.8 - 12V

Dimensions (Product) 115 (L) x 106 (W) x 53 (H) mm

Rated Fan Speed 900 - 2,000 RPM, (PWM)

Limited Warranty 6 years

Dimensions (Packaging) 115 (L) x 109 (W) x 55 (H) mm itemnumber UCACO-P2000000-BL

UPC 0872767002500

Gross Weight 0.4 kg

• , zakoupeno v Stolní počítače CZ

1OO a 1.

• , zakoupeno v iPOPULAR.CZ

• tichý do středních otáček
    • základna z mědi
    • chladící výkon
    • docela jednoduchá instalace (není třeba vytahovat zákl. desku)
    • podpora všech Intel socketů od 775.. 1151
    • větší rozměry (může zasahovat do komponent zákl. desky)
    • hlasitější ve vyšších otáčkách

Koupil jsem CPU G4560 a u něj byl jednoduchý Intel-box chladič. Sice hlasitě "nehučel", ale vydává otravný "vrčivý" zvuk. Mám menší mATX case, tak jsem musel koupit nižší chladič, většina má výšku nad 12cm!
    Nechtěl jsem levnější "Arctic Alpine 11 Rev 2", mám ho 2 roky na jiném PC a je hlučný. Jsem s AF11LP maximálně spokojen. Při instalaci není třeba odšroubovat desku ze skříně. Podle návodu přidáte kolem CPU dva plastové podstavce a do nich zasadíte chladič.
    Chladič mi zasahuje až k RAM o 1mm! Je to velmi natěsno. Ale kolem CPU není problém, protože se dnes používájí malinké kondenzátory.
    Na G4560 mi chladič pořád běží v otáčkách cca 1100-1300 a je tichý.

• Tento chladič jsme porovnali s desítkou obdobně koncipovaných nízkoprofilových chladičů. Ve sronvání najdete Alpenföhn S...

Zobrazit celou recenzi na pctuning.tyden.cz

• , zakoupeno v nakupnigalerie.cz

• 3-pin

chladí

• dobrá cena
    • 6 let záruka
    • malý, snadná montáž

Kupoval jsem jej zejména kvůli hlučnosti. Na pasivní chladič samozřejmě nemá :) , ale největší hluk mi nyní dělají dva starší HDD. Na grafice mám od Artctic pasivní chladič s ventilátorem 92mm z procesoru z předchozí desky. Taktéž ticho a výborné chlazení.

Výrobce dává záruku na tento chladič 6 let, kterou je vám prodejce povinný garantovat taktéž. Vyžadujte proto doklad s šestiletou zárukou!!

mám namontováno na i3 4370, 3.8 GHz.

• , zakoupeno v Alza.cz

• V nízkých otáčkách velice tichý, (nejde slyšet)
    • Účinné chlazení i při nízkých otáčkách
    • Nízký profil
    • Při maximálních otáčkách je už vcelku slyšet

Pro malé skříně doporučuji, učině chladí i při nízkých otáčkách ventilátoru pri kterých není ani slyšet

• , zakoupeno v ALFA.cz

• Provedení
    • Na způsobu uchycení by se daly najít nějaké drobné nedostatky

Bez debat nejlepší poměr cena/výkon na trhu.

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Teplota při zátěži max 52°C na Intel® Core™ i5-3470
    • Jinak kolem 35°C.....
    • Jednoduchá montáž šroubkama!

Dobrý chladič cena-výkon v téhle kategorii..

• , zakoupeno v PATRO.cz

Does his job.