ARCTIC Freezer 13 Limited Edition UCACO-FZ130002-BL

• chladící výkon
    • vzhled
    • kvalita
    • žádný

tento chladič jsem zvolil, protože rád taktuji a byla to asi nejlepší volba, cenově a výkonově skvělá

Typ chladiče
aktivní

Compatibility Intel Socket: 1366, 1150, 1151, 1155, 1156, 775 AMD Socket: FM2+, FM2, FM1, AM3+, AM3, AM2+, AM2, 939, 754 Max. Cooling Performance: 200 Watts Recommended for TDP up to: 140 Watts.

• , zakoupeno v TN Trade

doporucuji

• Všechny problémy s chlazení AMD Phenom II X4 955 vyřešeny.
    • Krásný vzhled.
    • Převážně krásně tichý.
    • Snadná instalace.
    • Kompatibilní prakticky se všemi paticemi.
    • Aspoň ten můj zakoupený neobsahoval pastu :) Za 50kč přikoupena. :)

- S tímto produktem jsem maximálně spokojen, žádně problémy, jen mě trošku překvapilo, že produkt neobsahoval pastu, ale s tím problém nebyl a za 50 kč jsem si ji jednoduše přikoupil.

- Chladič mi vyřešil všechny problémy s chlazením, které jsem kdy měl. ( CPU mi tenkrát lezlo až ke kritickým hodnotám 80 °C )... Také se mi velice líbí vzhled, titanová barva tomu dodává krásnou třešničku :)

- Snadný čištění od prachu, pokud budete dělat pravidelně a nenecháte si to úplně zanést tak by jste neměli mít žádný problém :)

- Doporučuji zakoupení co nejdříve protože limitovaná edice je limitovaná edice :) .. Doporučuji. Kvalitní produkt od velmi spolehlivé firmy.

- Patří mezi levnější chladiče vůči výkonu. :)

• , zakoupeno v ALFA.cz

• chladící výkon