Cooler Master Hyper T4 RR-T4-18PK-R1

• malá velikost
    • účinné a tiché chlazení
    • 12 cm větrák
    • zatím jsem nic nenašel

Tento chladič jsem vybral, protože mám malou PC skříň a byl jeden z nejmenších (ale s 12cm větrákem, dokonce je možnost přidat i druhý). Instalace byla jednoduchá podle přiloženého návodu. Větrák je velmi tichý a v klidu uchladí můj procesor (Intel Core i5 5675C), dokonce přetaktovaný an 4,2GHz. Doporučuji tedy všem, kteří mají malou PC skříň a přesto chtějí chladič s 12cm ventilátorem.

Druh
131.6 mm
Výška
152.3 mm

Cooler Master chladič Hyper T4

Firma Coolermaster zabývající se výrobou chladících systémů pro PC přivedla na trh základní chladič procesorů Hyper T4 s označením RR-T4-18PK-R1. Chladič se, podobně jako všechny shodně navržené typy, skládá z několika částí. Tou nejzákladnější je monoblok, doléhající na tělo procesoru a odvádějící teplo do dalších částí celku. Těmi je jednak přímo připevněný hliníkový pasivní blok a dále čtveřice trubiček heatpipe.

Chladič je standardně osazen velkým ventilátorem o průměru 120 mm a výšce 25 mm, který disponuje rychlostí otáček 600 až 1.800 za minutu s PWM regulací. Jeho hlučnost se pohybuje od hodnoty 15.1 po 31.6 dBA, přičemž množství vzduchu, které chladičem projde, dosahuje 24 - 70 CFM.

Chladič Hyper T4 je navržen pro sockety LGA 775/1150/1155/1156/1366/2011 a AMD AM4/AM2/AM3/AM3+/FM1/Fm2/FM2+. Jeho hmotnost dosahuje 548 gramů a životnost udávaná výrobcem je až 40000 hodin.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v CZC.cz