Recenze Enermax Magma Advance UCMAA12A

Ověřený zákazník ALFA.cz

Antonín Schovanec

Přidáno: 12. května 2015

Zakoupeno v ALFA.cz

• Nastavitelnost maximálních otáček přímo na ventilátoru
  • Kvalita zpracování
  • Vyjímatelné lopatky ventilátoru pro snadné čištění
  • Statický tlak a i efektivita chlazení (vysoký průtok vzduchu)
  • Hlučnost, ale není to zas takové mínus, spíš jen neduh, který by mohl vadit milovníkům ticha.
  • 3-pinový konektor, ale není to zas tak extra velký problém

Důvody proč sem si jej pořídil, je že je to kvalitní výrobce ventilátorů i jiného příslušenství za rozumnou cenu. Tímto ventilátorem jsem nahradil ventiĺátor u CM 212+ EVO, který po roce fungování přestal zničeho nic pracovat. Náhrada je to velmi kvalitní, ne-li lepší. Tento ventilátor je vhodný pro uživatele co požadují výkon za přijatelnou cenu. Né však pro lidi co milují ticho, ledaže by měli odhlučněnou skříň a měli by ventilátor nastaven na nejmenších 1200RPM. Tento produkt patří spíše do levnějšího, ale přesto velmi kvalitního segmentu mezi ventilátory. Cena odpovídá svému výkonu a já nelituji, že jsem si jej pořídil. Pořídil bych zase.

Zalman CNPS90F

Zalman CNPS90F