Recenze Noctua NH-U14S

Ověřený zákazník Alza.cz

Jan giorgiutti

Přidáno: 11. června 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• Výborné zpracování, účinnost chladiče, nulová hlučnost.
  • snad jen cena, ale při výdrži a kvalitě je to dobrá investice.
  • Procesor není slyšet, ale při zátěži se teď kolikrát ozve grafická karta :-D
  • Lituji jen toho, že jsem nekoupil mnohem dříve

Teplota procesoru mi klesla o pořádný kus teploty, mám AMD Phenom II 3.7 Ghz a to jsem měl otevřenou skřín z obou stran. Teď už nemusí být. Při zátěži mám teplotu procesoru cca 34 stupňů, mnohem lepší než předchozích 56. Doporučuji všem zákazníkům. Jen si předem ověřte rozměry, aby vám nebránila bočnice skříně při instalaci samotného chladiče. Je to opravdu robusní kus.
Veškeré díly jsou kvalitně zpracované, přehledně uložené v dost odolné krabici. Možná bych spíš ještě ocenil plynulou regulaci větráku pomocí reostatu, než jen pevně nastavený rezistor. Samozřejmě pro kutila to není problém. Ale není to potřeba.

www.svethardware.cz

Přidáno: 30. ledna 2014

Noctua NH-U12S a U14S: výkonné věže | Svět hardware

Dnes se podíváme na nabídku firmy Noctua, která v ní má mimo jiné 2 procesorové chladiče NH-U12S a NH-U14S, jež se liší svou velikostí, ale ne zpracováním. Oba jsou to výkonné procesorové chladiče typu věž a bude zajímavé zjistit, jaké jsou mezi nimi rozdíly.

Celá recenze na www.svethardware.cz

pctuning.tyden.cz

Přidáno: 16. října 2013

Noctua opět v testu – tři chladiče včetně obřího NH-D14

Bez velkých slov jednoznačně výborný chladič. Více v recenzi na PCTuning.cz!

Celá recenze na pctuning.tyden.cz

Noctua NH-D15S