Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Recenze NZXT HUE+

Statistika hodnocení produktu

100%

 
průměr z 1 hodnocení

100 % (1)
0 % (0)
0 % (0)
0 % (0)
0 % (0)

Ověřené recenze NZXT HUE+

www.svethardware.cz

Přidáno: 7. ledna 2017

NZXT HUE+ pro oživení skříně světlem | Svět hardware

Výrobce počítačových skříní, společnost NZXT, nám dá možnost k jejich oživení pomocí LED pásků. Jedná se o ovladač HUE+, k nemuž budeme moci připojit až osm LED pásků a řídit jejich funkci pomocí známého softwaru NZXT CAM.

Celá recenze na www.svethardware.cz
Ověřený zákazník CZC.cz

stevo

Přidáno: 22. listopadu 2016

Zakoupeno v CZC.cz

100%

  • vsetko TOP
  • NIC!!

TOP kto ma rad podsvietenie PC tak mozem len doporucit super vecicka aj ked cena mensia moze byt ale tak je to kopletne zariadenie a vela variant sa z tym da robit

www.ddworld.cz

Přidáno: 26. července 2016

NZXT Hue+ Advanced Lighting - TEST plně nastavitelného RGB systému podsvícení pro váš PC - DDWorld.cz

Co se týká ceny a konkurence, tak na trhu jsou podobné LED systémy podsvícení, ale žádný takhle komplexní a propracovaný. Většinou jde o permanentní LED pásky s minimálními nebo žádnými možnostmi volby barvy. A když to cenově nasčítáte, aby to mělo vše, co nabízí NZTX HUE+ tak to nevychází o mnoho levněji s tím, že žádný nemá tak propracovaný modul a software. NZTX HUE+ je tedy zdaleka nejpropracovanější, přitom jednoduché hotové komplexní řešení LED osvětlení PC, které umožňuje opravdu parádní plně stavitelné RGB podsvícení a nemusí to být jen na efekt „že to svítí“. 1500 korun považuji za solidní cenu. Jako celek tedy opravdu povedený produkt a v současnosti nevím o žádném jiném podobně hotovém jednoduchém řešení, které by za tyhle peníze nabízelo něco srovnatelného, či dokonce lepšího. Takže rozhodně doporučuji!

Celá recenze na www.ddworld.cz

Zobrazuji 1 - 1 ze 1 recenzí