Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

Recenze SilentiumPC Mistral 120 SPC030

Ověřené recenze SilentiumPC Mistral 120 SPC030

Ověřený zákazník ALFA.cz

Panman

Přidáno: 31. prosince 2016

Zakoupeno v ALFA.cz

• Kvůli dodržení předepsaného proudu a napětí.
  • Vhodná náhrada ventilátoru do poměrně slabých (~400 watt) PC zdrojů a není drahý.

Okamžitá dobrá náhrada vyběhaného ventilátoru v nenáročných a méně kvalitních řadách PC zdrojů.
S výrobkem jsem spokojen a hodí se všude, kde svými vlastnostmi a funkcí vyhoví.
Je nehlučný v běžícím, ale vyjmutém PC zdroji.
Funguje hned po zapojení do zdroje naprosto tiše, což mě velmi těší.
Spokojenost i přes velmi mírnou a stálou vibraci, která se nenadále vyskytla, až po našroubování do krabice PC, přesně jak byl ten předchozí.
Nutnost zjistit tyto vibrace, zda se třeba i nesčítají i s mými dvěma HDD.
Řešení chlazení pro můj 400 watt PC zdroj s předpokladem na dobu 2-3 let.
Otáčí se lehce pod 1800 otáček, dle ukazatele v Biosu, ale i jiných fyzických + soft porovnávání je teplota zdroje nadále v pohodě.
Výrobek vypadá kvalitně.
Elektro odborník zrovna nejsem a vím, že je zapotřebí dobře vědět o nebezpečí manipulace s otevřeným PC zdrojem (i po odpojení při otevření je údajně nebezpečí úrazu el. proudem z nabitých kondenzátorů).
Cena jistě odpovídá kvalitě.

Ověřený zákazník BOHEMIA COMPUTERS

• Vysoká hlučnost

Ověřený zákazník ALFA.cz

Přidáno: 16. září 2015

Zakoupeno v ALFA.cz

• Ventilátor s regulaci otáček a čidlem teploty.
  • Nevím

OK doporučuji