SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012 SPC145

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• výkon
    • výkon v poměru k ceně
    • relativně hlasitý , při max otáčkách

Tento chladič jsem zakoupil na doporučení zkušenějšího pro chlazení i7700k přetaktovaného a z 93C mi teplota spadla na 80C . Za mně spokojenost.

Doporučuji všem.

Šířka
110 mm
Výška
82.5 mm

Chladič Spartan 3 LT HE1012 značky SilentiumPC je vybavený 2 tepelnými trubicemi a 100mm ventilátorem s PWM regulací. Snadno jej připojíte pomocí 4-pin PWM konektoru.

Tento chladič využívá veliký ventilátor Sigma PRO 100

PWM. Optimalizovaný design kotouče výrazně snižuje hluk a zároveň poskytuje lepší průtok vzduchu ve srovnání s běžným 92mm ventilátorem.

Tichý ventilátor

Tento extrémně kompaktní a lehký chladič používá dvě 6mm tepelné trubky a hliníkový chladič pro vynikající chladicí výkon.

Nadměrný ventilátor Sigma PRO 100 PWM zaručí tichý provoz.

Snadná montáž

Instalace přístroje je extrémně rychlá a snadná. Nevyžaduje žádné nástroje. Prostě jen použijte všechny tepelné komponenty s vysokou vodivostí na CPU, nasaďte montážní konzolu do základní desky, spárujte Spartan 3 a je to.

Radiátor vyrobili technologií HE (Vysoká účinnost), kdy se obě tepelné trubky přímo dotýkají CPU. To zefektivňuje dopravu tepla, a tím snižuje teploty. Kvalitní chladič doplňuje tepelná směs Pactum PT-1 (4.1 W / mK), která zajišťuje vysoký výkon.

Vlastnosti:

Cenově výhodná alternativa k chladičům CPU

Pro profesionální stavitele systémů a DIY projekty

Velmi tichý nadměrný100mm ventilátor Sigma

Neinterferuje s vysokými moduly RAM

Tepelná směs Pactum PT-1 (4,1 W / MK)

Dvě tepelné trubky s průměrem 6 mm

• Intel: 775, 1150, 1151, 1155, 1156
  • AMD: 754, 939, 940, AM2,

AM2+, AM3, AM3+, AM4, FM1, FM2, FM2+

Ventilátor:

• Otáčky: 800 - 2000 ot./m.
  • Velikost: 100 mm

• relativně hlasitý , při max otáčkách

Doporučuji všem.

• , zakoupeno v Svět Počítačů

• Lehky
  • Chladiče procesorů od společnosti SilentiumPC mají výborný poměr Cena / Výkon a proto je velice rád doporučuji do nových i starších počítačových sestav. V tomto videu se v rychlosti seznámíme s aktuálně nejlevnějším modelem SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012.

Zobrazit video recenzi

• Tichý
    • Dobrá chladivost na i7700K (bez taktování)
    • Zatim o žádné nevim
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Výborně chladí a chod ventilátoru je velmi tichý.

• Celkem v pohodě uchladí přetaktovaný AMD FX4300

• chlazení

tichý chladič za málo peněz :)
    všem doporučuji.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Já jsem sním velice spokojen.Chladí velice dobře.

• Tichý
    • Nenáročná montáž
    • Dobře chladí

Za málo peněz poměrně kvalitní a velmi tichý chladič.